Правила та умови використання

Повернення товару, що не має дефектів

1. Покупець, який уклав договір купівлі-продажу в режимі віддаленого доступу, може його розірвати без повідомлення причин протягом 14 днів, заповнивши бланк повернення.

2. Повернення / обмін товару без пояснень причин протягом 14 днів можливий, якщо він не використовувався.

3. Товар повинен відповідати стану, в якому він був куплений в оригінальній упаковці разом з документом про покупку. Товар повинен мати комплект бирок та не містити слідів користування. Повернення вартості товару в стаціонарних магазинах Manhattan не допускається.

4. Повернення вартості купленого товару здійснюється протягом 21 банківських днів з моменту отримання посилки. Вартість товару підлягає поверненню шляхом перерахування на вказаний Покупцем рахунок ПриватБанку, або грошовим переказом через Укрпошту. Вартість доставки товару, що повертається, що не має дефектів, сплачує Покупець і ця сума не підлягає відшкодуванню.

5. Разом з бланком про повернення вартості товару Покупець зобов'язаний пред’явити ксерокопію посвідчення особи відповідно до законодавства України. Для повернення грошових коштів шляхом перерахування на банківську картку ПриватБанку необхідно вказати номер ідентифікаційного коду одержувача.

6. Покупець має право обміняти товар на ідентичний з іншим розміром, (якщо відповідний розмір є в наявності) шляхом оформлення нового замовлення. Взаємозалік не передбачений, інтернет-магазин повертає кошти клієнту за повернення в обов'язковому порядку.

7. Повернення товарів, які куплені зі знижками на другу, третю і т.д. одиницю в чеку, може бути здійсненні лише на все замовлення цілком. Окремі позиції куплені в таких акціях до повернення прийматися не будуть.

8. Гарантійний термін на товари відповідає вимогам законодавства України.

9. Претензії по недостачі, невідповідності або надлишку приймаються протягом 2-х днів після отримання посилки.